Pracovník/ce na přepážce - střídač/ka

Pracovní místo ( Pracovník/ce na přepážce - střídač/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajištění plynulého pvorozu pošt v oblasti Blovice a Nepomuk - vyslání z domovské pošty v Rokycanech dle zástupu za nemoc či dovolenou na pobočkách Plzeň-jih..
. Příjem poštu k odeslání, vyplácení poukázek a důchodů, vydávání balíčků. Prodej poštovních cenin a poskytování dalších služeb našim zákazníkům (pojištění, spoření, aj.).
Požadavky: znalost práce na PC, časová flexibilita, ŘP B aktivní řidič/ka s vlastním automobilem
Nabízíme: stravenky v hodnotě 90 Kč, firemní rekreační zařízení, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.