Čalouníci nebo šičky nebo krejčí/švadlena

Pracovní místo ( Čalouníci nebo šičky nebo krejčí/švadlena ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ČALOUNÍCI NEBO ŠIČKY NEBO KREJČÍÚŠVADLENA
POŽADUJEME: vhodné pro vyučené čalounice, šičky, švadleny, také možnost zaučení.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o místo v čalounické dílně při výrobě nebo opravách čalouněného nábytku, jedná se o rozmanitou, kreativní řemeslnou práci. Vhodné pro lidi s podobným zaměřením, se znalosti práce na šicích strojích, lidi manuálně zručné
NABÍZÍME: podnikové stravování nebo stravenkový paušál, čtvrtletní prémie, roční prémie, 2 dny dovolené navíc (celkem 22 dní), pracovní oděvy, pracovní obuv, hygienické potřeby
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky v době od 8:00 do 14:00 hod. na čísle: 571 438 033 nebo e-mailem vaculik@vaculik.cz
Ov.tel.: 9.2.23