Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní

Pracovní místo ( Mzdová/vý a personální účetní, skladová účetní, pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: zpracování podkladů a mezd, roční vyúčtování mezd, spolupráce s finanční správou, se sociální správou, s úřady práce, s exekutorskými úřady, vedení osobní evidence zaměstnanců, hmotná zodpovědnost, zachování mlčenlivosti, vedení pokladních dokladů, znalost účetnictví
POŽADUJEME: životopis, znalost mzdové a personální problematiky a účetnictví, hmotnou zodpovědnost, odborná praxe vítána
NABÍZÍME: po zkušební době prémie 30 % za čtvrtletí. příspěvek na život., penzij. pojištění, zajištění stravování, odběr naturálního prasete, bezúročná půjčka z FKSP, pracovní doba 6-14:30 hod, nástup možný ihned
KONTAKT: telefonicky, e-mailem