Odborný konstruktér - konstruktérka

Pracovní místo ( Odborný konstruktér - konstruktérka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ODBORNÝ KONSTRUKTÉR - KONSTRUKTÉRKA

Váš úkol:
V této pozici budete zodpovědný za konstrukčních práce na projektech a dodržování jejich stanovených nákladů a termínů.
Pozice je přímo odpovědná vedoucímu oddělení konstrukce.

Úkoly a zodpovědnosti jsou:
• Návrhy a konstrukce nových dílů
• Spolupráce s vývojem při řešení nových projektů a jejich zavádění do výroby, zpracování výkresové dokumentace
• Schvalování a uvolňování nových dílů
• Dodržování P+F procesů vývoje
• Komunikace s oddělením produktového marketingu na centrále v Mannheimu (DE)
• Realizace změnových řízení
• Řešení aktuálních problémů ve výrobě ve spolupráci s technologií
• Spolupráce s ostatními odděleními ve firmě a spolupráce s oddělením konstrukce na centrále v Mannheimu (DE)
• Spolupráce v oblasti transferu produktů
• Spolupráce s logistikou a plánováním výroby

Máte tyto předpoklady?
• SŠ/VŠ strojní nebo srovnatelná kvalifikace a zkušenosti s konstrukcí mechanických dílů
• Prokazatelná praxe ve strojírenském oboru min. 5 let výhodou
• Plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka
• Velmi dobré analytické a koncepční schopnosti
• Flexibilita a schopnost rychle se učit novým věcem
• IT znalosti: CAD (Creo, AutoCAD, …), MS Office, ERP systémy

Co nabízíme?
• Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí
• V prvních měsících můžete očekávat intenzivní školení a podporu prostřednictvím mentoringového modelu
• Atraktivní mzdové ohodnocení
• 28 dní dovolené
• Pružná pracovní doba
• Vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy
• Příspěvek 1.500,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění
• 55% přís