Samostatný operátor strojů na výrobu obalů z vlnité lepenky

Pracovní místo ( Samostatný operátor strojů na výrobu obalů z vlnité lepenky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Součástí Vaší práce bude:
-obsluha automatizovaného výrobního zařízení
-zodpovědnost za kvalitu a efektivitu výroby
-samostatné rozhodování
-spolupráce při plánování výroby
Pracovní podmínky:
-třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční (příplatky nad rámec ZP)
Očekáváme od vhodných kandidátů/tek:
- zájem o práci v perspektivním oboru, kdy se setkáte se svými výrobky v každodenní životě
- zájem o práci v automatizovaném provozu a na moderních zřízeních
- "absolventy" bez praxe rádi zaškolíme
- samostatnost, spolehlivost
Rádi Vám nabídneme:
-nástupní bonus 10 000,- Kč (vyplacen dle směrnice OM a.s.)
-základní plat 150 - 200,- Kč/hod
-měsíční výkonnostní prémie až 20%
-příplatky nad zákonný rámec (směnnost, přesčasy atd.)
-mimořádné odměny (dovolená, vánoce)
-příspěvek na stravování
-možnost bezúročné půjčky
-věrnostní bonus
-příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění
-možnost dalšího osobního a profesního rozvoje
-platové ohodnocení dle zkušeností a výsledků
-místo výkonu práce Otrokovice
-zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnost

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO DLE DOHODY.

Nabízíme: příspěvek na stravování, možnost bezúročné půjčky, věrnostní příplatek, příspěvek zaměstnavatele na důchodové připojištění, vánoční prémie, příplatek na dovolenou, zvýhodněné tarify, zdravotní dovolenou