Vedoucí odboru správy majetku a investic

Pracovní náplň

Požadavky:
- nejméně vyšší odborné vzdělání stavebního směru,
- schopnost řídit, vést a motivovat pracovní kolektiv, organizační schopnosti, odolnost vůči stresu a schopnost spolupráce, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost a pečlivost,
- znalost zejména těchto zákonů: zákon č. 128/2000 Sb., o obcích, zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu,
- státní občanství ČR,
- výborná znalost práce na PC,
- vysoké pracovní nasazení,
- řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení osobního vozidla.

Vítáno:
- praxe na stejné či podobné pozici,
- znalost zpracování rozpočtů a kalkulací staveb,
- praxe v řízení realizace staveb,
- praxe v tvorbě technické dokumentace - výkresů pozemních staveb, pasportů,
- znalost výběrů dodavatelů, přípravy zadávacích podkladů pro poptávková řízení.

Charakteristika vykonávané činnosti:
- řízení oddělení,
- samostatná příprava, koordinace, dozorování a evidence investičních projektů obce a jejích příspěvkových organizací,
- zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu, koordinace přípravy podkladů pro výběrová řízení na podlimitní veřejné zakázky,
- průběžná kontrola čerpání finančních prostředků z rozpočtu na investiční akce obce,
- aktivní součinnost při vyhledávání dotačních titulů a příprava žádosti o dotaci.

Měsíční mzda dle dle započitatelné praxe + příplatek za vedení + osobní příplatek.

Nabízíme:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní připojištění, vzdělávání v oboru

Pvní kontakt se zaměstnavatelem e-mail