Asistent prodeje / Pokladní

Pracovní místo ( Asistent prodeje / Pokladní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : Václavské náměstí č.p. 831/21, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Drtinová Barbora Ing., e-mail: barbora.drtinova@mestrahouse.cz

Náplň práce:

- kontakt se zákazníkem, poradenství při výběru oděvů, obuvi nebo módních doplňků
- odbavování hotovostních i bezhotovostních plateb, aktivní doplňkový prodej
- účast na interních školeních v oblasti zákaznického servisu a módního poradenství
- účast na plnění denních a měsíčních prodejních cílů

Požadujeme:

- příjemné vystupování, zájem o práci s lidmi
- zodpovědnost, aktivní přístup a chuť učit se novým věcem
- zájem o módu, módní trendy a styling
- komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

ZAM. VÝHODY :

Příspěvek na stravování, osobní ohodnocení a provize z prodeje, zaměstnanecké slevy na zboží.