Dispečer/ka vnitropodnikové dopravy - rozvoz zboží

Pracovní místo ( Dispečer/ka vnitropodnikové dopravy - rozvoz zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
koordinace a organizace rozvozu zboží ze střediska Trhový Štěpánov a přesuny mezi středisky firmy; řízení a obstarávání smluvních doprav; sestavení optimálních logistických tras a využití tonáže jednotlivých vozidel; spolupráce a komunikace s dodavateli, zákazníky a ostatními odděleními organizace; přímé řízení kolektivu 25 řidičů; zpracovávání a sestavování harmonogramu služeb řidičů; poskytování informací, komunikace s řidiči při přepravě; zpracovávání podkladů pro mzdy řidičů; kontrolní činnost týkající se přepravy (technický stav vozidel, průběh nakládky, pohyb rozvozových vozidel, administrace škodních událostí, plánování servisních činností); řešení provozních problémů
Požadujeme:
samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, časovou flexibilitu,; praxe na obdobné pozici - výhodou; odolnost vůči stresu; řidičský průkaz sk B (C, C+E výhodou), v případě zájmu možnost spolufinancování rozšíření ŘP; trestní bezúhonnost
Nabízíme:
zaměstnání ve stabilní české společnosti s více jak 30ti-letou tradicí na trhu; pracovní poměr na dobu neurčitou; odpovídající mzdové ohodnocení: základ 28.000 Kč + prémie až 22.000 Kč; nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, zvýhodněné firemní půjčky, služební telefon, služební PC, kurzy anglického jazyka, wellness poukázky, věrnostní bonusy
První kontakt: e-mailem