Associated Engineer Development

Pracovní náplň

Kontakt:gabriela.koderova@siemens.com
Upřesňující informace:
Požadujeme:
Požadujeme:
- bakalářský nebo magisterský titul v oboru elektronického inženýrství nebo dostatečné pracovní zkušenosti
- znalost některého z programovacích jazyků vítána (C, C ++, Pythonu, C#, MATLAB)
- dobrá znalost angličtiny
- touha vzdělávat a rozvíjet své znalosti
- znalost digitální elektroniky

- Náplň práce:
- psaní zdrojového kódu pro projekty Siemens Advanta
- návrhu softwarové architektury a realizace její implementace
- mezinárodní spolupráci s dalšími kolegy z různých oblastí vývoje - hardware, test, projektový management a výroba
- účasti na malých projektech nebo v částech velkého projektu, kde se naučíte rozumět robustnímu FW designu a moderním průmyslovým sběrnicím
- vytváření funkčních / jednotkových testů a účasti na kontrole kódu
- tvorbě dokumentace

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění