PROVOZNÍ AGRONOM

Pracovní místo ( PROVOZNÍ AGRONOM ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zemědělská a.s. Bystřec hledá kolegu/kolegyni na pozici PROVOZNÍ AGRONOM.
Pokud máte vzdělání zemědělského směru a zkušenosti se zemědělskou prvovýrobou, pak hledáme právě Vás.

Co vás čeká: dle pokynů hlavního agronoma spolupracovat při organizaci práce na úseku rostlinné výroby

Zemědělská a.s. Bystřec začala hospodařit od roku 1996 na pozemcích bývalého ZD. Působíme v podhorské oblasti nedaleko Jablonného nad Orlicí a obhospodařujeme 865 ha zemědělské půdy v bramborářské oblasti v průměrné nadmořské výšce 550 m. Všechny obhospodařované pozemky se nachází v oblasti LFA. Část pozemků spadá do území Natura 2000 - Ptačí oblasti Kralický sněžník s výskytem Chřástala polního. Zaměření společnosti je převážně na živočišnou výrobu. V současné době chováme cca 450 krav na mléko s uzavřeným obratem stáda - celkem zhruba 1000 ks červenostrakatého skotu.

Požadované znalosti a dovednosti:
- středoškolské vzdělání s maturitou zemědělského směru

Výhodou bude, pokud budete umět:
- praxe v zemědělské prvovýrobě
- znalost evidence půdy Elpis

Co vám můžeme nabídnout:
- příspěvek na stravování
- 13. plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek ze sociálního fondu

Pozice vhodná i pro absolventa VŠ
Platové rozmezí: 32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Zájemci mohou zasílat své životopisy na e-mail: reditel@zemedelska-bystrec.cz
Kontaktní telefon: 604 530 940 Milan Vaníček