VYCHOVATEL/ -KA DOMOVA MLÁDEŽE

Pracovní místo ( VYCHOVATEL/ -KA DOMOVA MLÁDEŽE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO Mgr. Nikola Sklenářová Ph.D., tel.: 731 663 418, životopisy zasílejte na email: sklenarova@konzervator.cz
K přihlášce doložte:
- strukturovaný životopis vč. kontaktního e-mailu a telefonu
- kopii dokladů o odborné kvalifikaci
Při vstupu do užšího výběu budeme požadovat:
- výpis z evidence Rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců)
- lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání činnosti pedagogického pracovníka - vychovatele

Nabízíme:
- nástup od 3. 2. 2022
- plný úvazek
- mzdu dle tabulek pro školství
- práce ve 3-směnném provozu (výjimečně při školních akcích i víkendy)
- přímá i nepřímá pedagogická činnost vykonávaná na pracovišti
- příspěvek na stravování

Požadujeme:
- splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č. 563/2004, o pedagogických pracovnících (ZPP) § 3
- odbornou kvalifikaci dle ZPP § 16 odst. 1, např. SŠ vzdělání s maturitou v oboru vychovatelství
- plná způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, znalost českého jazyka
- příjemné vystupování, komunikativnost, kladný vztah k mládeži, pečlivost, organizační schopnosti, pracovní nasazení
- praxe vychovatele - výhodou