STROJNÍ ZÁMEČNÍCI

Pracovní místo ( STROJNÍ ZÁMEČNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STROJNÍ ZÁMEČNÍCI)

Pracovní poměr na dobu určitou, následně doba neurčitá.
Výše hrubé měsíční mzdy se odvíjí od zkušeností a znalostí.

- Provádí koordinaci realizace oprav ve vztahu k zajišťování údržby a ostatního materiálu tak, aby údržbářské činností byly komplexně zajištěny.
- Účastní se pravidelných kontrol a revizí určeného výrobního, a strojního zařízení vyjadřuje se k veškerým závadám a výsledkům měření včetně jednání s pracovníky údržbářských firem s cílem odstraňování aktuálních nedostatků a zajištění provozuschopnosti, spolehlivosti a bezpečnosti zařízení.
- Kontroluje dodržování bezpečnostních předpisů při jednotlivých opravách v souladu s platnou legislativou podniku s cílem minimalizovat možnost vzniku pracovních úrazů.
- Odstraňuje poruchy a provádí opravy.

Zaměstnanecké výhody:
- Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pracovní doba 37,5 hodiny, prémie dle mzdových směrnic a další

Hlásit se:
- VŽDY emailem lada.spidlikova@orlenservice.cz
zaslat životopis ( Špidlíková Lada Ing., tel.: 705 824 778 volat od 8.00 do 13.00 hod.)