Asistent/ka servisu

Pracovní místo ( Asistent/ka servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví vás komunikace s lidmi? Baví Vás auta a jste aktivní řidič? Autocentrum BARTH zajišťuje kompletní servis vozů zákazníkům již přes 20 let. Opravy vozů, pravidelný servis, STK a další. To vše umíme. Servis však nejsou jen mechanici a servisní poradci. Do našeho týmu právě hledáme kolegu/kolegyni, jenž se ujme netechnické oblasti péče o zákazníky a zaujme pozici asistenta/asistentky servisu.
Co budete jako asistent/ka servisu dělat?
- odvoz zákazníků a pickup servis
- ve spolupráci s mechaniky převoz vozidel na STK (firemní vozy i vozy zákazníků)
- evidence náhradních vozů a péče o ně
- zástup na recepci
Jaké jsou naše požadavky?
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
- perfektní komunikační schopnosti
- organizační schopnosti
- aktivní a pozitivní přístup, reprezentativní vystupování
Nabízíme:
- atraktivní a zajímavou práci v moderní společnosti s tradicí
- smlouvu na dobu neurčitou
- zázemí silné a stabilní společnosti, zaškolení zkušenými kolegy
- nástup únor/březen 2022
- zaměstnanecké výhody a benefity (sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, výhodný tarif od mobilního operátora a další výhody)
- řadu společných akcí, vstupenek a aktivit
- přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě, neobyčejné a fajn kolegy
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 16:00).