Pečovatel/ka v Domě na půl cesty

Pracovní místo ( Pečovatel/ka v Domě na půl cesty ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Služba Dům na půl cesty působí v Jeseníku a je určena pro mladé lidi vstupující do samostatného života. Jejím zřizovatelem je Diakonie ČČE - středisko v Sobotíně.
V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis do 10. 1. 2022
na e-mail: nemeckova@diakoniecce-sobotin.cz s uvedeným předmětem VŘ DPC Jeseník. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz - pracovní doba 14:00 - 18:00
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Rejvízská 364, Jeseník
OČEKÁVÁME:
- zájem o téma mladých lidí a jejich podpory ve vstupu do samostatného života
- chuť učit se nové věci
- ochotu k týmové práci, ale také schopnost pracovat samostatně
- komunikační schopnosti
- časovou flexibilitu
- znalost práce na PC (Word, Excel)
- kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (lze absolvovat do 18 měsíců od nástupu do zaměstnání)
- praxe v oblasti sociálních služeb výhodou
NABÍZÍME:
- pracovní prostředí, kde všichni táhnou za jeden provaz
- příležitost pro uplatnění Vašich podnětů pro rozvoj služby
- práci, u které budete mít příležitost denně rozvíjet své profesní dovednosti, zažívat nové situace
- zaškolení a podporu zkušených kolegyň
- podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- dovolená 5 týdnů, příspěvek na stravování aj.
- nástup únor 2022 nebo dle domluvy
- místo výkonu práce - Jeseník
- částečný úvazek - 20 hod/týdně
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- osobní příplatek po ukončení zkušební doby