KONZULTANT/KONZULTANTKA informačních systémů

Pracovní místo ( KONZULTANT/KONZULTANTKA informačních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba Ing. Josef Šustr, tel. 608782558, e-mail: jobs@cathedral.cz. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 (možnost úpravy dle domluvy)

Pracovní náplň: analýza potřeb zákazníků, vypracování a prezentace návrhů řešení, školení uživatelů zákazníka, zajištění telefonické podpory, provádění testování a dokumentace k programovým úpravám, provádění konzultačních prací dle požadavků zákazníků.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, všeobecnou znalost UT, pasivní znalost anglického jazyka, ŘP B - aktivně, časová flexibilita, dobré komunikační a prezentační dovednosti, precizní práce a důslednost, schopnost týmové i samostatné spolupráce, zkušenosti z výrobních, obchodních nebo ekonomických procesů.
Výhodou: komunikativní znalost anglického jazyka, znalost IS HELIOS iNuvio
Nabízíme: příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě, možnosti dalšího vzdělávání, možnost osobního i profesního růstu, motivující finanční ohodnocení, stravenkový paušál.