Účetní auditoři

Pracovní místo ( Účetní auditoři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Šrobárova 49/48, 100 00 Praha 10 - Vinohrady, tel: +420267082708
Požadujeme:. VŠ vzdělání ideálně ekonomického nebo právního zaměření, velmi dobrá úroveň práce s PC, osvědčení o absolvování školení interního auditora, zkušenosti z oblasti datové analýzy, znalost AJ, zodpovědnost, flexibilitu, organizační schopnosti, samostatnost, občanská bezúhonnost
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Hlavní náplň činnosti: komplexně vykonává interní audit a vnitřní kontrolu v souladu se zákonem č. 320/2001 Sb. o fin. kontrole ve veřejné správě a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhodnocuje výsledky interního auditu a interní finanční kontroly, nastavuje procesy v odd. interního auditu, odpovídá za dodržování legislativních požadavků v oblasti interního auditu a finanční kontroly, stanovuje hlavní směry rozvoje kontrolního systému organizace, komplexně koordinuje kontroly organizace, garantuje centrální evidenci kontrol SZÚ ze strany externích kontrolních orgánů, garantuje centrální evidenci kontrol v rámci vnitřního kontrolního systému SZÚ, v případě externích veřejnosprávních kontrol komunikuje na základě pověření ředitele SZÚ s příslušnými kontrolními orgány a poskytuje jim součinnost.
Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.