Vedoucí a obsluha kanceláře a prodejce lyžařské školy

Pracovní místo ( Vedoucí a obsluha kanceláře a prodejce lyžařské školy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vedoucí a obsluha kanceláře / prodejce lyžařské školy
Lyžařská škola Ski centru Šafář hledá na zimní sezónu administrativní pracovníky
Nabízíme :
- pracovní poměr na DPP
- zaměstnání od prosinec 2021 - březen 2022
(do začátku rozjezdu lyžařských areálů práce z domu / home office)
- místo vhodné pro muže i ženu (vhodné i pro absolventy SŠ)
- mzdové rozpětí od 170 Kč/ hod + provizní odměny
(výše mzdového ohodnocení dle výsledků, praxe, zkušeností a jazykových znalostí)
- zaměstnanecké benefity: příspěvek na dopravu, firemní oblečení, možnost tréninků
s týmem instruktorů
Požadujeme:
- pro absolventy SŠ
- znalost cizích jazyků na komunikativní úrovni slovem i písmem
( Aj nebo Nj, popřípadě znalost polštiny velkou výhodou! )
- příjemné vystupování a komunikativnost
- zkušenosti z prostředí kanceláře lyžařské školy výhodou
- aktivní znalost práce na pc
- časovou flexibilitu
- dobré organizační schopnosti
- schopnost vedení týmu
- odolnost vůči stresu
- pozitivní vztah k práci a sportu
Popis pozice:
- vyřizování písemných a telefonických objednávek s českými i zahraničními klienty
- organizování a plánování výuky instruktorů lyžařské školy dle přijatých objednávek
- samostatné jednání s klienty lyžařské školy
- příjem a evidence tržeb, výkazů a mezd
Info:
Místo výkonu: pobočka lyžařské školy ve SkiResortu Černá hora - Janské Lázně
tel. +420 603 327 525 ; +420 739 093 273
Ski centrum Šafář
www.skicentrumsafar.cz
info@skicentrumsafar.cz
www.facebook.com/safarskicentrum