Nákupčí

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v době 8-12 hodin, e-mailem. Tel.: 725 376 504, e-mail: personalistika@walbo.cz

Pro rozšíření stávajícího WALBO týmu hledáme aktivního a pozitivně naladěného kolegu/kolegyni na pozici NÁKUPČÍ.

Co vás čeká?
Operativní nákup zboží a služeb. Komunikace s dodavateli, vyjednávání nejlepších cenových podmínek, kvality a dodacích lhůt. Uzavírání smluv o nákupu zboží a služeb. Urgence opožděných dodávek. Příprava týdenních reportů pro kolegy z oddělení logistiky a projektového manažera.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- SŠ/VŠ technického směru
- Zkušenosti v oboru strojírenství
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni (výhodou)
- Výbornou pracovní morálku, flexibilita, komunikativnost
- Bezúhonnost, pečlivost a zodpovědný přístup za svěřené úkoly
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Zázemí v dynamicky se rozvíjející stabilní české firmě
- Týden dovolené navíc
- Možnost občasné práce na Home Office (2 dny v měsíci)
- Služební notebook a telefon
- Pojištění odpovědnosti za škody způsobené zaměstnavateli
- Příspěvek na stravování
- Odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a prokazatelné praxi + prémie

Nástup ihned.