Operátor/ka Call centra

  • Chrudim

Pracovní místo ( Operátor/ka Call centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
Jsi komunikativní člověk a rád se učíš novým věcem? : pak patříš k nám.
Společnost Levny.cz přijme do svého týmu parťáka/čku na HPP.
Jsme internetový srovnávač služeb a sháníme komunikativní lidi, kteří by zpracovávali poptávky našich klientů.
Požadujeme dobré komunikační schopnosti, obchodního ducha, spolehlivost a znalost PC.
Nabízíme fixní plat a nadstandartní odměny na základě vašich výsledků.
Pondělí - Pátek 40/h týden

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.