AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA PRO NÁKLDNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY

Pracovní místo ( AUTOMECHANIK/AUTOMECHANIČKA PRO NÁKLDNÍ VOZIDLA A AUTOBUSY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. První kontakt emailem: ftl@ftl.cz. Bližší informace po telefonické domluvě, tel. 582 320 266, 606 738 652. Pracovní doba: Po-Pá ranní 6.00-14.00 hod., odpolední 14.00-22.00 hod. Pracoviště: Letecká 3647/8, Prostějov.
Požadujeme: vyučení v oboru, praxi v oboru, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, C, samostatnost, manuální zručnost, profesionální přístup.
Náplň práce: opravy, servis a diagnostika silničních motorových a nemotorových vozidel a jejich příslušenství.
Nabízíme: pracovní jistotu s pravidelným měsíčním příjmem, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, dvousměnný provoz, zaměstnanecké benefity: např. jízdní výhody pro zaměstnance na linkách FTL,a.s., příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.