Provozní elektrikář/ka (směnař)

Pracovní místo ( Provozní elektrikář/ka (směnař) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň prácet:
- zajištění provozu
- údržba elektrického a elektronického zařízení
- opravy, servisní činnost, pohotovostní služby po zapracování

Vaše zkušenosti, které očekáváme:
- vyučení v oboru elektro nebo příbuzném
- pasivní znalost anglického/německého jazyka pro práci s technickou dokumentací
- znalost práce na PC
- elektro kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb., par. 6, NN (VN výhodou)
- praxe nejlépe alespoň 1 - 2 roky v oboru

Výhody:
- měsíční výkonnostní prémie
- 13.,14.,15. mzda po zapracování
- zkrácená pracovní doba 37,5 hodiny týdně
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- dotované autobusové spojení Šumperk - Olšany (SO, NE, svátky)
Prac. doba 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00. Kontakt: telefonicky, e-mailem.