DĚLNÍK/DĚLNICE V KOVÁRNĚ A PŘÍPRAVNĚ - PALIČ/PALIČKA

Pracovní místo ( DĚLNÍK/DĚLNICE V KOVÁRNĚ A PŘÍPRAVNĚ - PALIČ/PALIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na email: krejcirovaa@sppv.cz, více informací na tel. 733 159 449 (volat v době
8:00-13:00 hod.)
Požadujeme:
- vyučení v technickém oboru, případně zaškolení na pracovišti
- znalost v oblasti dělení materiálu pálením
- praxe v oboru výhodou
- práce na směny
Náplň práce:
- obsluha pálicího stroje RUR 3500
- jednoduché, fyzicky namáhavé práce při obrušování otřepů
- ohřev základního materiálu na teplotu určenou pro danou operaci
- tvarování materiálu za tepla i za studena pomocí lisů (frikční, ohraňovací)
- rovnání výchozích materiál, výpalků, výstřižků a výkovků kladivem
- manipulace a vázání materiálu jeřábem
Nabízíme: penzijní připojištění, zvýhodněné závodní stravování, 5 týdnů dovolené, bezúročné firemní půjčky, zvýhodněný tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky