BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: monitoring oddělení cigaret a alkoholu na prodejní ploše, spolupráce s personálem TF, výkon služby ve společenské uniformě
Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, zaměstnavatel si může vyžádat doložení trestní bezúhonnosti, vlastní dopravu, praxe v oboru výhodou.
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou
možnost střídat 12-ti hod. služby (denní), PO- NE 8,30- 20,30h, mzdové ohodnocení 110 Kč/hod
možnost zajištění dopravy z Bělé nad Radbuzou na hr. přechod Železná.
Nutný telefonický kontakt!