Referent/ka služeb

Pracovní místo ( Referent/ka služeb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent služeb vykonává činnosti spojené se zajištěním úklidu, odpadového hospodářství, ostrahy objektu, autoprovozem a pojištěním. K daným činnostem zpracovává výkazy, případně provádí i kontrolní činnost. Podílí se na provozním zajištění akcí, provozu nájmů a řeší mimořádné události a činnosti k zajištění podpory úseku.
Nabízíme:
- Práci ve stabilní firmě,
- získání nových zkušeností,
- možnost kariérového růstu,
- zaměstnanecké výhody (např. 5 týdnů dovolené, zvýhodněné volání, příspěvek do fitness centra, firemní akce, stravenkový paušál),
- moderní pracovní prostředí,
- motivující mzdu dle pracovních zkušeností.
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou,
- znalost MS Office,
- důslednost a pečlivost,
- schopnost přijmout odpovědnost,
- časovou flexibilitu
- pozitivní přístup, komunikativnost a samostatnost.
Životopisy zasílejte POUZE na uvedený email.