Bezpečnostní pracovník /ostraha budovy

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovník /ostraha budovy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce :

- kontrola osob na bezpečnostních rámech a následné dohledávání předmětů pomocí ručního detektoru kovu
- většinu pracovní směny pochůzková kontrolní činnost převážně uvnitř budovy
- kontrola oprávněnosti vstupu zaměstnance

Požadujeme :
- čistý trestní rejstřík
- věk aspoň 18 let
- zkušenosti na podobné pracovní pozici výhodou

Nabízíme :

- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání

Pracovní poměr na plný i zkrácený úvazek. POČET HODIN DLE DOMLUVY.

Zaměstnanci mohou zadarmo použít automaty na kávu a čaj .
Možnost stravování v závodní jídelně kde je zajištěna výhodnější cena obědů.
Na objekt je zajištěna zdarma svozová doprava ze stanice metra Nádraží Veleslavín.

V případě zájmu prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.
NECHODIT NA OBJEKT místa výkonu práce !!
Na telefonní hovor po 16,00 hodině reagujeme následující den.