obchodní manažer/manažerka nástrojovny

Pracovní místo ( obchodní manažer/manažerka nástrojovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
" Jednání se zákazníky a vytváření cenových nabídek
" Stanovení reálných termínů dokončení zakázky a její kompletní zajištění po obchodní stránce
" Komunikace s konstruktéry a spolupráce s výrobou
" Dohled nad průběhem zakázky
Požadujeme:
" Strojní vzdělání (min. SŠ), ideálně VŠ
" Zkušenosti se zakázkovou výrobou, naceňováním zakázek/nástrojů
" Zkušenost s vedením projektů vítána
" ŘP sk. B
" Velmi dobrá znalost MS Office, zejm. Excel
" Anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr, motivující mzdové ohodnocení, čtvrtletní prémie, hrazené stravování - stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích, poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, podnikovou ubytovnu. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou
Způsob prvního kontaktu:
telefonicky, e-mailem nebo osobně v místě výkonu práce od 8.00 - 15.00 hod.