VÝSTUPNÍ KONTROLOR + BALIČ

Pracovní místo ( VÝSTUPNÍ KONTROLOR + BALIČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- vizuální a fyzická kontrola smontovaných skříní, měření rozměrů součástí pevnými měřidly, kontrola celistvosti povrchu, balení skříní dle předepsaných pokynů, příprava balící techniky
Vzhledem k povaze práce je pracovní místo vhodnější pro muže.
Požadujeme: vyučení v oboru výhodou.
Nabízíme:
- Příspěvek na penzijko od 600 Kč /měsíčně
- Dovolenou delší o 1 týden
- Každý den teplý oběd za 27 Kč
- Mobilní tarify "za hubičku" pro Tebe a rodinu
- Každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 750 Kč
- Každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu
- Proplácení přesčasů nebo možnost čerpat náhradní volno za práci přesčas
- Příspěvek na dopravu
První kontakt: Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 (v pracovní dny po - pá 7 - 14 hod.), e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com nebo osobně na uvedené adrese.