Technolog / ka

Pracovní místo ( Technolog / ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov - Všetuly
- Popis pozice: ve výrobním procesu odpovídá za produktivní chod svěřených automatizovaných technologií (OEE), provádí výběr nových technologií, jedná s dodavateli technologií, specifikuje zadání a koordinuje externí servis, nastavuje / reviduje optimální technologické postupy, nastavuje servisní plány a plány údržby – odpovídá za kontroly plnění
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou, kvalifikace dle vyhlášky 50/1978 Sb. min. § 6, AJ na úrovni středně pokročilý, uživatelská znalost MS Office, řidičský průkaz sk. B, zájem o výpočetní techniku, robotiku a automatizaci, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, komunikační a organizační schopnosti
- Nabízíme: flexibilní pracovní doba, stravenky, sleva na firemní výrobky, sick days - dovolená na zotavenou
- Kontakt osobně nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:00 hod.) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ponizilova@elkoep.cz