Operations Engineer

Pracovní náplň

Kontakt: e-mailem: miroslava.hodanova@adeccogroup.com
Upřesňující informace:
Náplň práce pozice Azure Active Directory, MFA Operations Engineer:
- Kontatní bod pro oblast Azure Active Directory a MFA
- Zajištění technické podpory třetí úrovně pro interní zákazníky The Adecco Group
- Řízení incidentů, problémů a změn s primárním cílem zajištění stability platformy
- vytváření a aktualizace technické dokumentace Azura Active Directory/MFA
Požadujeme:
- výbornou angličtinu - výhodou
- Odborník na Azure AD, ADFS, Azure AD Connect
- Zkušenost se správou uživatelů a počítačů v nadnárodní společnosti
- LDAPS, GPO
- Znalost Windows Server 2008 a 20016
- analytické myšlení, schopnost efektivně řešit problémy,
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, příspěvky na sportovní aktivit

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina