Junior Vehicle Application Engineer

Pracovní náplň

Náplň práce:

" Vývoj vozidel pro řadu pracovních balíčků softwaru, kalibrace řídícího systému včetně jízdních vlastností, emisí, diagnostiky a dalších
" Zapojení do projektů osobních aut, těžké techniky, motocyklů, sportovních vozidel
" Plánování testů, vedení testů, kontrola jejich kvality i klimatické testy v zahraničí
" Analýza dat, prezentace dat interně i externím zákazníkům
" Denní komunikace s kolegy z celého světa a možností cestování

Požadujeme:

" Inženýrský titul v oblasti elektrických pohonů, splovacích motorů nebo řídídích systémů
" Porozumění základům tvorby emisí
" Zájem o oblast řízení vozidel
" Znalost programování v Python, Matlab, Simulink
" Platný řidičský průkaz
" Dobrá znalost anglického jazyka

Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.