Obchodně - technický specialista - schody, dveře, zábradlí

Pracovní místo ( Obchodně - technický specialista - schody, dveře, zábradlí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Ostředek
Požadujeme: SŠ s maturitou nebo VŠ ukončené nebo probíhající nejlépe technického, obchodního směru; Uživatelská znalost práce na PC (výhodou tyto programy - word, excel, moneyS3, AutoCad, Photoshop); Znalost některého CAD programu výhodou; Loajální a proaktivní přístup; Praxe výhodou; ŘP sk. B
Nabízíme: možnost využívání vozů, chytrý telefon s volným voláním, vlastní kafetérie, příplatky za bonusové hodiny, firemní akce, jistotu stabilního zaměstání nezávislé na covidou situaci, práce v týmu mladých kolegů se zápalem do práce.
První kontakt: e-mailem, telefonicky po-pá 08 - 18 hod