Hlavní účetní

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Jaké úkoly, činnosti na Vás čekají? samostatné vedení účetnictví
zpracování účetní závěrky, účtování a kontrola faktur, měsíční, čtvrtletní a roční závěrky,
komunikace s daňovými poradci, fin. úřadem a ostat. orgány státní správy, zodpovědnost za veškeré náležitosti související s daňovými povinnostmi společnosti a správou všech daní,
převody, kontakty s bankami, platební styk
DALŠÍ POŽADAVKY: Jaké znalosti, zkušenosti byste měla mít? min. SŠ vzdělání (ekonomická oblast), pečlivost, praxe na pozici samostatné účetní, dobrá znalost podvojného účetnictví a daň. předpisů, znalost firemních účetních IT systémů, zodpovědnost, trestní bezúhonnost
NABÍZÍME: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, moderní pracovní prostředí, 5 týdnů dovolené, osobní přístup, odpovídající fin. ohodnocení, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem, telefonicky