Senior Applicaton Support Engineer

Pracovní náplň

Kontakt: Martínková Marcela, tel.: 221729150 od 9:00 do 16:00, e-mail: marcela.martinkova@ricardo.com

Náplň práce:
Ricardo Software hledá zkušeného inženýra aplikační podpory s praxí v oblasti výpočetní dynamiky tekutin, který by se připojil k našemu globálnímu týmu podpory, specializujícímu se na podporu našich řešení WAVE a Ignite.
- Tato pozice je přímo podřízena vedoucímu zákaznické podpory a úspěšný kandidát bude zodpovědný za podporu našich nových i stávajících klientů.
- Součástí zodpovědnosti na této pozici je také uživatelské testování před vydáním produktu, placené školení a aplikační inženýrství pro produkty generující příjmy.
- Koučování ostatních členů týmu a aktivní identifikace oblastí, ve kterých je třeba se zlepšit, a zároveň i vyhledávání příležitostí ke školení.

Požadujeme:
- S využitím svých zkušeností v oblasti CFD dokážete vytvářet a řešit problémy se složitými modely a v ideálním případě máte zkušenosti s našimi řešeními WAVE a/nebo IGNITE.
- Vysokoškolské vzdělání v příslušném technickém oboru.
- Orientace na zákazníka a aktivní identifikace oblastí pro zlepšení způsobu, jakým s námi naši klienti komunikují.
- Umíte efektivně sdělovat složitá sdělení klientům (interním i externím) a klíčovým zúčastněným stranám na jejich úrovni porozumění, a to jak písemnou formou (e-mail, aktualizace na helpdesku), tak při osobních setkáních s klienty (v týmech nebo u klienta).
- S ohledem na SLA a KPI jste zkušený multi-tasker, který dokáže zvládat více, měnících se a konkurujících si priorit.
- Schopnost cestovat v rámci Evropy podle potřeby (pouze v případě,