Zástupce tým lídra skladu

Pracovní místo ( Zástupce tým lídra skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co bude náplní práce?
Spolupráce s mistrem skladu na řízení týmu operátorů, zástup mistra v jeho nepřítomnosti.
Kontrola dodržování BOZP, kontrola a dodržování zásad FI-FO ve skladovém hospodářství.
Kontrola a potvrzení dovozních dokumentů, zápis a evidence případných odchylek.
Spolupráce s oddělením vstupní kontroly.
Vykládka/nakládka materiálu a obalů, zaskladnění/vyskladnění nakupovaných dílů.
Průběžná kontrola stavu materiálu v regálu a hlášení případných odchylek nadřízenému.
Zaskladnění/vyskladnění dílů v DCI systému, zásobování přebalovacích linek.

Požadujeme:
znalost MS Office (Excel, Word), prokazatelná zkušenost s prací v logistice – řízení VZV, řízení týmu cca 5 osob, znalost metod FIFO, Kaizen, 5 S, BOZP, zkušenost s prací ve WMS (práce se skenerem), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o vykonávanou práci, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, znalost anglického nebo jiného cizího jazyka výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zajímavou práci v automobilovém průmyslu.
Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu.
Týmovou a přátelskou atmosféru.
Měsíční příspěvek do Cafeterie.
Měsíční Flexi bonus (osobní ohodnocení).
Příspěvek za docházku.
Příspěvek za obsluhu VZV.
Peněžní bonus a navyšování platu dle ročního hodnocení.
Dovolenou navíc za odpracované roky.
Bezplatné odborné vzdělávání.
Dotované závodní stravování a další benefity.