Recepční (obsluha recepce a jednoduché účetnictví)

Pracovní místo ( Recepční (obsluha recepce a jednoduché účetnictví) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme stabilní firma, která má za sebou dlouholetou historii. Záleží nám na dobré pověsti společnosti, ale i na dobrých pracovních podmínkách našich zaměstnanců.

Náplň práce:
- Zajištění chodu recepce a administrativa s tím spojená, vedení jednoduchého účetnictví
- Práce na hlavní pracovní poměr, směny dlouhý/krátký týden
- Komunikace s hosty (osobně, telefonicky, e-mailem a prostřednictvím sociálních sítí), check in a check out hostů
- Koordinace týmu pokojských
- Evidence pokladních dokladů a vedení skladového hospodářství

Požadujeme:
- Praxe v oboru výhodou, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Znalost anglického jazyka na úrovni B2, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme: příspěvek na stravu, vzdělávání, školení

Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky