Recepční (obsluha recepce a jednoduché účetnictví)

Pracovní náplň

Jsme stabilní firma, která má za sebou dlouholetou historii. Záleží nám na dobré pověsti společnosti, ale i na dobrých pracovních podmínkách našich zaměstnanců.

Náplň práce:
- Zajištění chodu recepce a administrativa s tím spojená, vedení jednoduchého účetnictví
- Práce na hlavní pracovní poměr, směny dlouhý/krátký týden
- Komunikace s hosty (osobně, telefonicky, e-mailem a prostřednictvím sociálních sítí), check in a check out hostů
- Koordinace týmu pokojských
- Evidence pokladních dokladů a vedení skladového hospodářství

Požadujeme:
- Praxe v oboru výhodou, spolehlivost a chuť učit se novým věcem
- Komunikativnost a příjemné vystupování
- Znalost anglického jazyka na úrovni B2, znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme: příspěvek na stravu, vzdělávání, školení

Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Požadujeme

Znalost jazyka: Angličtina

Detaily nabídky Recepční (obsluha recepce a jednoduché účetnictví)

Firma

JEŠTĚD, spol. s r.o. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Výroba provoz a řemesla

Telefon

Kontaktní osoba

Tomáš Voksa

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát