Referent/referentka v odboru azylové a migrační politiky (zástup za MD)

Pracovní místo ( Referent/referentka v odboru azylové a migrační politiky (zástup za MD) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Referent/referentka v odboru azylové a migrační politiky

Ministerstvo vnitra nabízí v souladu s ustanovením § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb.,
o státní službě, ve znění pozdějších předpisů, místo na dobu určitou v pracovním poměru podle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, v odboru azylové a migrační politiky, oddělení pro pracovní migraci I., ID 30357767
Náplň práce:
" vedení správních řízení dle zákona č. 326/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů,
" příprava podkladů pro vydání rozhodnutí a další s tím spojené administrativní činnosti související s pobytem cizinců na území České republiky,
" komunikace s dalšími orgány státní správy.

Základní informace:
" místo výkonu práce: Brno;
" pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)
s 6 měsíční zkušební dobou;
" plný pracovní úvazek;
" systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády 304/2014 Sb.,
o platových poměrech státních zaměstnanců ve znění pozdějších předpisů;
po zapracování možný osobní příplatek, odměny;
" předpokládaný nástup: ihned/dle domluvy.

Požadavky:
" VŠ vzdělání min. v bakalářském studijním programu, magisterské vzdělání v oblasti práva výhodou
" dobrá uživatelská znalost práce s PC
" analytické schopnosti a logické myšlení, komunikativnost, dobrý písemný a ústní projev
" zkušenosti v oblasti správního práva výhodou
" znalost ASPI výhodou
" trestní a morální bezúhonnost
" schopnost samostatné i týmové práce, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
" státní občanství ČR podmínkou.

Benefity:
" 5 týdnů dovole