Specialista koordinace projektů

Pracovní místo ( Specialista koordinace projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis a motivační dopis ve formátu pdf na e-mail: radmila.teplarkova@cpzp.cz nejpozději do pondělí 18.10.2021.
Do předmětu uveďte Specialista koordinace projektů

Místo výkonu práce - Školní č.p. 5335, 430 01 Chomutov 1

Máte zájem o stabilní zaměstnání ve zdravotní pojišťovně?
Chcete mít pracovní dobu v délce 37,5 hodin týdně?
Disponujete logickým myšlením?
Preferujete systémový přístup k řešení problémů?

Pak hledáme právě Vás, který/která:
" má VŠ vzdělání technického směru (VŠ vzdělání v oboru informatika je výhodou), případně SŠ vzdělání technického směru s maturitou a 3 roky praxe v oboru
" má zkušenosti v oblasti projektového řízení,
" disponuje znalostí informačních systémů, cíleně komunikačních technologií a komunikačních protokolů,
" rozumí odbornému textu v anglickém jazyce,
" je samostatný/á, důsledný/á, flexibilní, bezúhonný/á,
" má velmi dobré komunikační schopnosti.

Výhodou je základní znalost a orientace v systému veřejného zdravotního pojištění.
Co bude nedílnou součástí Vaší práce:
" technická a systémová podpora aplikací informačního systému zdravotní pojišťovny,
" příprava, administrace a spolupráce na realizaci projektů rozvoje informačního systému ČPZP,
" analýza informační potřeby ČPZP z hlediska rozvojových programů,
" správa a aktualizace stávajících projektů ve fázi realizace,
" spolupráce na smluvním zajištění modulů informačního systému ČPZP.
Co Vám u nás může udělat radost:
" odpovídající mzdové ohodnocení,
" příspěvek na stravování,
" flexibilní pracovní doba v délce 37,5 hodin týdně,
" dovolená