Statistik

Pracovní místo ( Statistik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:marek.maly@szu.cz
Upřesňující informace:
Požadujeme: VŠ vzdělání se zaměřením na matematiku / statistiku ( popř. absolvování analogických relevantních kurzů na jiné VŠ) popř. probíhající studium v posledních dvou ročnících VŠ, základní zkušenost s analýzou dat, pozitivní vztah k novým technologiím, znalost práce se statistickým softwarem např. (R, SPSS, Stata) vítána, analytické myšlení, flexibilitu, kreativitu, pozitivní přístup k pracovním úkolům, dobrou znalost práce na PC včetně tvorby skriptů pro zpracování dat, schopnost komunikovat v angličtině, praxe v oboru epidemiologie vítána, ochotu učit se novým věcem, spolehlivost, loajalitu, trestní bezúhonnost. Hlavní náplň činnosti: statistická analýza dat a její vizualizace, zpracování a analýza dat získaných rutinními informačními systémy, spolupráce s odbornými pracovníky center, konzultace, podíl na interpretaci, podíl na přípravě a realizaci studií a grantů organizovaných SZÚ, podíl na pre-a pos- graduálním vzdělávání.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměst.výhody:
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravné, podnikové stravování, příspěvek na penzijní pojištění, indispoziční volno, firemní školka