Obchodní koordinátor/ka pro zahraniční trhy - Back office

Pracovní místo ( Obchodní koordinátor/ka pro zahraniční trhy - Back office ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost Graspo CZ, a.s., specialista na výrobu knih, katalogů, diářů a notesů pro celý svět, nabízí pracovní pozici: Obchodní koordinátor/ka pro zahraniční trhy - Back office.
Náplň práce: každodenní komunikace se zákazníky, spolupráce v týmu s obchodníky a kolegy z ostatních oddělení, vystavování faktur, požadavků, dodacích a paletových listů, zajišťování kooperací, kontrola zakázek ve výrobě
Požadavky : SŠ/VŠ vzdělání, velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem minimálně na úrovni B2, alespoň základní znalost AJ, velmi dobré organizační schopnosti, znalost práce na PC (MS World, Excel, Outlook), komunikativnost a samostatnost.
Nabízíme: práci v silné společnosti; ; firemní benefity, firemní akce, příspěvek na podnikové stravování, odměny při životním a pracovním výročí.