Fullstack developer

Pracovní místo ( Fullstack developer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Břízková Martina, e-mail: martina.brizkova@hdt.cz
Hledáme fullstack developery. V současné době máme několik probíhajících projektů, v kterých převažuje tvorba webových systémů, ale spadá sem i tvorba samostatně spustitelných aplikací. Využijeme kombinace z níže uvedených dovedností, ale není podmínkou ovládat vše.

Znalosti:
Frontend - javascript/Ajax, html5, css3
Backend - mySQL, apache, php, znalost django výhodou, znalost frameworku Nette/Zend výhodou
Zkušenost s návrhem či používáním API (REST/SOAP)
Tvorba stand-alone GUI (Qt) aplikací a skriptů pro automatizaci - Python, C, Java výhodou
Znalost datových modulů, skriptu IS K2 nebo zkušenost s Pascal/Delphi
DevOps projektů - dobrá znalost Linux (cento/debian)
Odbornost konfigurace a údržby dedikovaných web a dtb serverů (PLESK, Linux)
Znalost práce s Git a JIRA

Obecné dovednosti a vlastnosti:
Zájem o objektové programování
Zkušenost a oblibu vývoje formou Agile
Dobré analitické myšlení a schopnost řešit problémy
Chuť učit se nové věci a předávat i přijímat zkušenosti
Proaktivní přístup, spolehlivost a pečlivost - stát si za kvalitou svého kódu
Znalost angličtiny alespoň na čtení technické dokumentace
zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu přes 25 let a neustále se rozvíjí
- motivační finanční ohodnocení
- 3 dny sick days
- firemní benefity, kafetérie
- slevy na firemní produkty
- možnost profesního růstu, lidi na nové pozice vždy hledáme nejdříve mezi námi
- práci v mladém kolektivu
- práce umožnuje částečný homeoffice