Asistent/ka pečovatele v Domově se zvláštním režimem

Pracovní místo ( Asistent/ka pečovatele v Domově se zvláštním režimem ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt;
Očekáváme:
- zájem o téma péče o seniory s projevy demence
- chuť učit se nové věci
- ochotu k týmové práci
- časovou flexibilitu, bezúhonnost a zdravotní způsobilost k práci pečovatele
- výhodou je očkování proti virové hepatitidě B (žloutence typu B)
- výhodou je absolvovaný akreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách

Nabízíme:
- nástup možný ihned nebo dle dohody
- nástupní mzda 19 900 Kč
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
- dotované stravování, 5 týdnů dovolené, možnost zajištění ubytování, možnost zvýhodněného ubytování při návštěvě Prahy, možnost využít ubytovací a stravovací služby v rekreačním zařízení Sola Gratia (Bystřice pod Hostýnem)
Pracovní doba turnusový režim, 2 dny směna 6:15 - 18:30, 2 dny volno.
Kontakt: osobně PO-PÁ 8-11.00, telefonicky, e-mailem - zašlete profesní životopis .
Pro doplňující informace kontaktujte vedoucí služby, Kateřinu Pokornou, DiS., mobil: 605 890 146.