Senior Embedded Software Engineer

Pracovní náplň

Kontakt:marcela.martinkova@ricardo.com, tel.221 729 150/9-16hod.
Upřesňující informace:
Náplň práce:

" Budete pracovat na projektech řízení a elektroniky v automobilovém průmyslu. Jako součást nadnárodního a multidisciplinárního týmu budete podporovat design, vývoj a integraci špičkových technologií. Aktuálně hledáme pouze zkušené kandidáty.
" Specifikace požadavků na software
" Definování technických návrhů
" Vývoj embedded softwaru
" Testování a integrace softwaru
" Řešení problémů
" Vedení mladších kolegů v teamu

Požadujeme:

" Titul technického směru nebo obor související se softwarem
" Zkušenosti s vývojem embedded softwaru
" Zkušenosti se specifikací požadavků a návrhem architektury softwaru
" Zkušenosti s vedením týmů nebo projektů
" Zkušenosti s funkčním testováním a integrací
" Minimálně střední úroveň angličtiny (každodenní používání a komunikace s rodilými mluvčími), čeština není podmínkou

Zaměst.výhody:
Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.