prodavač/ka - lahůdky

Pracovní místo ( prodavač/ka - lahůdky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Holešov
- Náplň práce: Zodpovídá za doplnění a správnou prezentaci zboží v úseku lahůdek, pečiva a sýrů, Kontroluje kvalitu zboží a jeho záruční lhůty, Spolupracuje na příjmu zboží, Obsluhuje zákazníky, aktivně jim nabízí zboží, Dodržuje postupy přípravy hotových jídel (lahůdky, dopékání pečiva), Udržuje čistotu a hygienický komfort v regálech, pultech a vitrínách, Provádí inventarizaci zboží dle plánu inventur
- Požadujeme: Základní vzdělání, Zkušenosti s uvedenou náplní práce výhodou, Odpovědnost za svěřený úsek, Spolehlivost, Umění jednat se zákazníkem, Orientace na zákazníka, Časová flexibilita - práce na směny
- Benefity: Stravenky (100 Kč), Roční prémie, věrnostní program - ćafeterie po 1 roce (500 Kč/měsíčně) po 2 letech (750 Kč měsíčně), Příplatky za svátky a víkendy, Odměny při pracovních výročích, Slevy na zájezdy s ITS BILLA Travel a Exim Tours, Důkladné zaškolení, Možnost profesního růstu, Moderní pracovní prostředí
- kontakt telefonicky Po-Pá (kdykoliv) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: p.kryl@billa.cz