Facility Manager

  • Brno

Pracovní místo ( Facility Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:

o Řízení odborných a technologických postupů prací v oblasti technického facility managementu obchodního centra
o Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených údržbářů, všech druhů služeb na objektu zákazníka v souladu s platnými zákony, firemními předpisy a smluvními vztahy
o Dodržování BOZP a PO
o Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace EMS, QMS

Požadavky:

o SŠ technického směru
o Zkušenost s řízením zakázek v oblasti průmyslu, obchodních center, nebo administrativních budovách - PODMÍNKOU (alespoň 2 roky)
o Pružnost v myšlení, otevřenost ke změnám
o Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
o Schopnost týmové spolupráce a zvládání stresu
o Dobrou znalost práce s MS Office

Nabízíme:

o Odpovídající finanční ohodnocení
o Samostatnou, odpovědnou pozici
o Firemní vozidlo
o Služební notebook a mobilní telefon
o Program na zvyšování kvalifikace (firemní vzdělávání)
o Zvýhodněné volání O2
o Příspěvek na stravování

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.