Obsluha pásové pily

Pracovní místo ( Obsluha pásové pily ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- manipulace s materiálem, obsluha pásové pily, dělení hliníkových odlitků
Požadujeme:
- předpokladem je manuální zručnost, dobrý zdravotní stav a ochota s učit
- uvítáme znalost práce na kovoobráběcích strojích, zejména pak práce na pásové pile
- výhodou vyučení ve strojírenském oboru, není podmínkou
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s prodlužením na dobu neurčitou
- možnost práce na dohodu o provedení práce a dohodu o pracovní činnosti
- jednosměnný provoz, pracovní doba 06:00-14:30 s možností úpravy začátku a konce
pracovní doby
- fixní nebo úkolová mzda+pohyblivé složky+bonus
- stravenkový paušál
První kontakt emailem, telefonicky nebo osobně v pracovní dny od 8.00-14.00 hod.