MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ

Pracovní místo ( MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:6/9/2021 a:10/1/2022
AXEL GROUP s.r.o. je s 20ti lety zkušeností v mezinárodním obchodu spolehlivým partnerem pro stovky zákazníků v ČR, SR, HU a ve světě. Do našeho neformálního kolektivu hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni se zkušenostmi z obchodu v oblasti stavebnictví a stavebního materiálu.
Náplň práce:
- Obchodně - technická podpora stávajících zákazníků s cílem zvýšení obratu a tržního podílu v regionech ČR a SR
- Akvizice nových zákazníků se zaměřením na aktivní obchodně-technická jednání
- Pravidelné reportování o obchodních jednáních a projektech
- Tvorba obchodně-technických nabídek
- Analýza tržních příležitostí včetně mapování konkurence
- Pravidelné sledování a vyhodnocování pohledávek zákazníků
- Čeká Vás také cestování po ČR a SR na denní bázi.
Požadujeme:
- Praxi a prokazatelné výsledky na obchodní pozici v oblasti stavebnictví, nebo stavebního materiálu
- Praxi na pozici/v oblasti - obchod
- Počet let praxe - 5 let
- Řidičský průkaz skupiny B
- Znalost angličtiny výhodou
- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail)
- Česky nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- Pokud jste extrovertní, pro zákaznicky orientovaná osobnost máte téměř vyhráno.
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:
- středoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupně
- vysokoškolské II. stupně
- postgraduální.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Neformální kolektiv
- Zajímavou práci
- Zaškolení a možnost průběžného zvyšování kvalifikace
- Motivační finanční ohodnocení (30.000 - 150.000 Kč)
- Možnost seberealizace
- Prav