EKONOM / EKONOMKA

Pracovní místo ( EKONOM / EKONOMKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Předpoklady: vysokoškolské vzdělání nebo v případě praxe v oboru a praxe ve vedení v ekonomické oblasti je uznatelné středoškolské vzdělání, zkušenosti v oboru finance veřejné správy, komunikační dovednosti, bezúhonnost, svéprávnost, plnoletost

Popis činností: organizace a řízení činnosti ekonomického oddělení, provádění rozpisu závazných a orientačních ukazatelů rozpočtu, zadávání veřejných zakázek, hospodaření s fondy organizace

Pracovní místo je zařazeno do 12. platové třídy. Platový stupeň je přiznán podle uznatelné praxe. Po zapracování bude přiznáno osobní ohodnocení. K pracovnímu místu je přiřazen příplatek za vedení.

Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou, a to na 12 měsíců. Po uplynutí doby určité a při vzájemné dohodě bude poměr uzavřen na dobu neurčitou.

Bližší informace poskytne: Bc. Mariana Bílková, 778 530 204, obchod@ddu-hk.cz

V případě zájmu zašlete na výše uvedený email svůj životopis.