Pomocný automechanik

Pracovní místo ( Pomocný automechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Své životopisy zasílejte na: pomocnymechanik@jpmtrans.cz nebo volejte v PO - PÁ 8:00 - 16:00 hodin p. Petr Potužník 604 295 040

Do našeho nového autoservisu v Ostravě Kunčičkách přijmeme pomocné automechaniky.

Náplň práce: Drobné opravy a údržba (např. výměny brzdových obložení, pneumatik, provozních kapalin, promazávání pohyblivých částí aj.) nákladních vozidel Iveco, Renault, DAF

Nabízíme:
- pracovní doba dle vzájemné dohody! Možnost zkráceného úvazku či brigády!
- žádné výkonové normy! Placená každá odpracovaná hodina.
- žádné nařizované přesčasy
- práce Po - Pá svátky a víkendy máte volné
- příjemné pracovní prostředí malého autoservisu v nově zrekonstruované budově.
- zaměstnání ve stabilní společnosti s 23letou tradicí
- motivační odměňování dle Vaší šikovnosti a dosavadní praxe
- stravenkový paušál
- možnost dalšího vzdělávání
- v případě spolupráce na HPP možnost přidělení služebního, mobilního telefonu
- neomezený tarif na volání s 5 GB dat i pro soukromé účely pouze za 150kč/měs.
- vedení bankovního účtu zdarma
- zvýhodněná cena energie ve vaší domácnosti
- možnost vyjednání bankovních úvěrů za výhodných podmínek

Požadujeme: chuť pracovat, učit se a zdokonalovat v servisních úkonech

Nástup ihned nebo dohodou.