Programátor PLC

Pracovní místo ( Programátor PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

25140 Programátoři počítačových aplikací specialisté
MK
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na č. 608 711 913, e-mail: jobs@industrialminds.cz

Požadavky:
Programování Allen Bradley (CompactLogix, Control Logix, Micrologix, SLC), Siemens (S7-200, S7-300, S7-1200), Mitsubishi (FX Series), Vision systems KEYENCE, Cognex & Datalogic, Robots Fanuc & ABB, Printers Zebra, Drives Kinetix 5700, PowerFlex, Simatic. Danfos.
Řidičský průkaz na osobní vozidla, plynná znalost anglického jazyka, plynná znalost španělského jazyka.

Nabízíme: týden dovolené navíc, cestování po celém světě.