Projektový inženýr

Pracovní místo ( Projektový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem: zaslání profesního životopisu na
kontaktní e-mail.
Smlouva na 1 rok,poté možnost na dobu neurčitou.

NÁPLŇ PRÁCE:

o Zpracování projektu od přípravných fází a následná podpora při zavádění výroby až po sériovou výrobu
o Technická podpora vůči zákazníkům a vyjasnění technických požadavků vůči dodavatelům
o Podpora při plánování, implementaci a standardizaci zlepšovacích opatření
o Průběžné reportování a interní komunikace
o Tvorba a péče o procesní předpisy, specifikace a pracovní pokyny
o Příprava kalkulací

OČEKÁVÁME:

o Ukončené středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru jako např. strojírenství nebo výrobní technologie
o Znalost projektového řízení a znalost procesů automobilového průmyslu
o Znalost analytických metod, jako je procesní FMEA
o Orientaci ve výkresové dokumentaci
o Technické myšlení, dobrou prostorovou představivost
o Komunikativní znalost anglického a/nebo německého jazyka
o Flexibilitu, schopnost týmové práce
o Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, proaktivitu
o Zájem a ochotu se dále vzdělávat a učit nové věci

NABÍZÍME:

o Plochou hierarchii a rodinnou atmosféru
o V souladu s firemní filozofií "Každý zaměstnanec je na svém pracovišti svým vlastním podnikatelem" můžete vždy očekávat zajímavé a rozmanité úkoly
o Možnost odborného vzdělávání a rozvoje, jazykové kurzy
o Adekvátní platové ohodnocení
o Vánoční a věrnostní prémie
o Příspěvek na dopravu
o Příspěvky při životních